Rower w komunikacji publicznej – jak przewozic

Rower w komunikacji publicznej - jak przewozic

Najlżejszy rower drogowe na świecie

Wszystkie poważne rowerzyści rozmawiać o wadze jakby ich rowery rower, który nie jest jak najlżejsze jest całkowicie podejrzane i nie powinien nigdy być brane pod uwagę.

Falcon lekki, hybrydowy rower waży więcej niż dopuszczalne 9.9kg i oferuje rowerzyście bardziej zwarty rower z takim samym przełożeniem jako rowerze z kołami 700cc. Ma też moc pierścienia zębatego 68 / 54T!

Znaczenie masy roweru

Do poważnego sportowca waga roweru są jazda równa się przewagę i dedykowany rowerzysta będzie szukać wszystkich niuansów przewagi masy ciała u ich wyposażenia i ciała.

Rower w komunikacji publicznej - jak przewozic

W tym sektorze rowerzystów lżejszy rower, tym lepszy rower.

Dla mniej dedykowanych rowerzystów inne czynniki wchodzą w grę przy wyborze roweru i urządzeń, takich jak dotyk rowerze, pasowania i całej mnogości dostępnych uaktualnień, aby ten rower własnych markowych rumak prędkości.

Waga jest przedmiotem obrotu na dodanie ulepszeń, aby zapewnić maksymalną wydajność zawodnik dostaje od swojego roweru. Wszystko skupia się na poprawie aerodynamiki, pozycję, aby zminimalizować opór powietrza i opon i kół zębatych, które pasują do warunków drogowych jazdy. Zbyt mała waga i obsługa staje się wątpliwy.

Falcon lekki rower wyścigowy z pewnością ma wszystkie cechy.

Rower w komunikacji publicznej - jak przewozic

Charakterystyka Falcon Cr-Moly lekki rower wyścigowy

Falcon Cr-Moly light racer oferuje jeźdźca stopu 7005 ramki, CR-Moly Fork – goląc co najmniej 6 sekund, Felgi sztyca, kierownica, aluminiowe microshift, moc kołem koronowym 58 / 64T i waży tylko 9,9 kg! Najlepsza cena widział online ÂŁ599.00 (RRP ÂŁ1199.00)

Podczas gdy tradycyjny rower wyścigowy jest zaprojektowany, aby przejść jak najszybciej hybryda drogowy / racer czerpie co najlepsze z obu typów rowerowych dającym prędkość rowerzysta i trakcję.

Na ogół są one lekkie, mają szeroki zakres biegów i są w domu na otwartej płaskiej asfaltu, ponieważ są one w ścieżkach krajów.

Artykuł napisany przez: