Przepis drogowe dla rowerzystow

Przepis drogowe dla rowerzystow

Mountain Bike Racing – Wszystko, co musisz wiedzieć

Mountain Bike Racing jest szybko rozwijającym się sportem. Jest to często wrzucane do kategorii „sporty ekstremalne”, ale akcja niewiele wspólnego z takich sportów jak jazda na deskorolce lub rowerze sztuczka. Mieszanina slalomie narciarskim i intensywnej jazdy szlak, dobry rower górski wyścig jest radosne do oglądania, ale jeszcze więcej radości z jazdy.

Kiedy myślisz o wyścigach rowerów górskich, jeśli w ogóle, to pewnie, że to tylko dla szalonych młodych ludzi. Prawdą jest jednak to, że ludzie w każdym wieku i umiejętności mogą uczestniczyć, od Tkaniny Darpol dzieci do uprawianych mężczyzn i kobiet.

Przed skoków jednak, że to dobry pomysł, aby nauczyć się podstaw. Ten artykuł będzie obejmować wszystko, co trzeba wiedzieć, aby można było trafić, że szlak już dziś!

Nazwa gry jest zabawa

Przepis drogowe dla rowerzystow

Pierwszą i najważniejszą zasadą, wyścigi rowerów górskich jest do zabawy! Oczywiście, w każdym konkursie, chcemy wygrać, ale ten sport jest o czystej emocji jazda na nowe i ekscytujące terenu, a wygrana jest tylko wisienką na torcie.

W celu utrzymania rzeczy wyważony, większość ras są podzielone na różnych poziomach zaawansowania, dzięki czemu zawsze będziesz jechać przeciwko komuś porównywalnych umiejętnościach i doświadczeniu. Kategorie są podzielone według wieku, poziomu doświadczenia, wagi, a czasem są nawet wspomnieć tylko dla kobiet lub rasy. Przed zarejestrowaniem się do jednego, sprawdź jaka rasa ma do zaoferowania i zapisać się na odpowiednim poziomie.

start małe

Jeśli dopiero zaczynasz, bez względu na to, ile jazda zrobiłeś, że to dobry pomysł, aby zacząć na niższym lub początkujący, poziomy. Jeśli spróbujesz nurkowania headfirst ekstremalnym wyścigu, można stracić zaufanie, albo, co gorsza, doznają kontuzji. Tak więc zacząć od drobnych, a skoro masz jakieś doświadczenia można przenieść do większych trudności.

Artykuł napisany przez: