Wypozyczalnie rowerow

Wypozyczalnie rowerow

Jeżeli występuje duża ilość kierowców, prąd może być podzielony na części tak, że tylko kilka jeźdźców go jednocześnie. Jest to w szybkim tempie i intensywne rasy, w pewnym sensie przyrównać do śledzenia-rower wyścigowy, tylko z przeszkodami i nierównym terenie.

Spadek:

Jest to prosta-shot zejść wyścigu. Jeźdźcy zejść jednym na raz i najszybszych wygrywa czasowych. Zazwyczaj kurs będzie mieć zarówno naturalnych i sztucznych przeszkód, takich jak koleiny, skoki, głazy i inne przeszkody. Istotne jest, aby mieć jasny obraz przed tobą przez cały czas, tak, że jesteś zaskoczony przez żadną z przeszkód.

Zjazd Slalom:

Podobny do prosta w zjeździe, slalomie może odbywać się na kurs same (lub podobne), z wyjątkiem istnieją bramy wzdłuż drogi. Podobnie jak w nartach slalomu, zawodnik musi przejść wokół krawędzi każdej bramie. Kara jest podana dla wszelkich nieodebranych lub dotykanych bram, a najlepszy czas wygrywa.

Wspinaczka górska:

Jest to również indywidualny wyścig z czasem. Znacznie bardziej fizycznie opodatkowania niż zjazd w hillclimb najszybszą jeźdźca po najlepszych wygrywa.

Ważne wskazówki przed Race

Po wybrał swoją rasę i rower, jesteś prawie gotowy uderzyć kursu. Istnieje tylko kilka rzeczy, które należy pamiętać.

Praktyka: Przed wejściem poważny wyścig, powinieneś zalogować setki, jeśli nie tysiące godzin jazdy na rowerze. Jedynym sposobem, aby lepiej jest robić to.

Znać zagrożenia: Konkurencyjna kolarstwo górskie może być niebezpieczny sport. Zawsze nosić kask, ale wiem, że jest to potencjalnie niebezpieczne sport ekstremalny.

Wypozyczalnie rowerow

Hydrate: Zawsze pić przed wyścigiem i trzymać butelkę lub CamelBak przy sobie przez cały czas. Odwodnienie może zatrzymać Cię martwy w swoim utworów.

Oszczędzał siebie: Jeśli jesteś w długim wyścigu, podobnie jak w wyścigu stóp, nie cios całą swoją energię na początku.

Znać przebieg: Należy zawsze mieć co najmniej jeden test-run na nowy kurs, z mniejszą prędkością, zanim go ścigać. Niespodzianki mogą być niebezpieczne.

Czas na wyścig!

Po obejmował wszystkie powyższe kroki, nie ma nic do zrobienia, ale wyjść i wyścig! Istnieje wiele ras na całym świecie, więc sprawdzić w Internecie lub lokalnej gazety lub czasopisma kolarstwo, i zapisać się już dziś!

Sprawdź tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat kolarstwa górskiego w dół. I pamiętaj, aby sprawdzić opinie narzędzia jakości rowerów, aby znaleźć idealne narzędzia.

Artykuł napisany przez: