Jak nauczyc dziecko jezdzic rowerem

Jak nauczyc dziecko jezdzic rowerem

Zmiana przeznaczenia Newsletter Artykuły Jak artykułów online – zastosowanie podejścia historyczny

Jednym ze sposobów artykuł autor Internecie może zwiększyć liczbę artykułów piszą jest ponowne Celem starsze istniejącej zawartości, takich jak biuletyny. Po tym wszystkim, o wiele starszego treści został napisany przed szerokim zastosowaniu internetowych katalogów artykułu lub blogach. Teraz myślisz, że starsze rzeczy nie ma znaczenia teraz.

Na przykład, jeśli napisał o nieruchomości w trakcie cyklu wysięgnika, artykuły te będą raczej zabawne czytać teraz, dość przestarzały. No tak, ale nie w przypadku korzystania z historycznego podejścia podczas ponownego przeznaczenia tych artykułów. Oto jak to zrobić. Zrobiłem starsze artykuły, które posiadają informacje, które nie są odpowiednie dla dzisiejszego rynku pracy w obecnej sytuacji na rynku przy użyciu tej taktyki;

Re-write stary artykuł z ołowiu w akapicie lub zdaniu, a zakończyć go z dnia, a także, jak to;

Jak nauczyc dziecko jezdzic rowerem

„Pamiętam haluksy korekcja, kiedy to był rynek sprzedawcy na szczycie bańki na rynku nieruchomości? Pozwól mi odświeżyć pamięć, co rada była oferowana potem …”

Dodaj w starszych artykuł tutaj.

„… Chłopiec rzeczy się zmieniło, nie mają. To niesamowite i to było kilka lat temu. I być może w kolejnych 5 lat możemy być znowu mówi te same rzeczy. Tak jak teraz mówimy o rzeczach, w nieruchomości mieszkalnych, które omawialiśmy w roku 1993. „

Widać, że jest to sposób na wykorzystanie tego starego zawartość jako historycznego punktu widzenia, a następnie można rzucić trochę mądrości rynku w swoim artykule o tym, jak wiele się zmieniło i jak nieruchomości ma charakter cykliczny? Tylko myśl, że niby jak mam wokół przestarzałych starych artykułów biuletynu i starszych zawartość w mojej branży.

Artykuł napisany przez: