Czy rowerzysta moze dostac mandat

Czy rowerzysta moze dostac mandat

Mimo to, jeśli naprawdę wiesz, co robisz, nie należy przyjmować w wyścigu, który jest zbyt łatwe. Tak jak nie chciałby być pozostawione w kurzu cudzym, to nie jest zabawa dla innych zawodników, jeśli lecisz obok nich na kursie poniżej swojego poziomu.

Należy również upewnić się, że jesteś w dobrej kondycji fizycznej. Rower górski ryż może być męcząca sprawa, więc upewnij się, że masz mnóstwo praktyk na zjazdy, a na innym terenie. Również upewnić się, że masz siłę i wytrzymałość, aby ukończyć wyścig. Upewnić się i sprawdzić, jak długo to pierwszy wyścig.

Twój rower – Czy to gotowy?

Po upewnieniu się, że twoje ciało jest gotowe, nadszedł czas, aby sprawdzić swój rower. Może to być frustrujące i potencjalnie niebezpieczne dla przebicia połowie wyścigu, więc zawsze rutynowe check-up przed wyścigiem. Dostroić swój rower, sprawdzić ciśnienie w oponach, sprawdź hamulce, i zabrać go na biegu testowym przed sprostania wyzwaniom.

Należy również rozważyć, jakiego rodzaju elementów Twój rower ma. Pełne zawieszenie rowerów górskich naprawdę może pomóc złagodzić te upadki, ale oznacza to również cięższy rower, który może spowolnić. Rower z lżejszej ramie jest wielki, jeśli możesz sobie na to pozwolić.

Ogólny typ roweru górskiego liczy również. Dla ras szlak, rower cross-country będzie Cię zadaszone, ale dla poważnych wyścigów zjazd rowerem, będziemy chcieli rower zaprojektowany specjalnie w zjeździe.

Czy rowerzysta moze dostac mandat

Wreszcie, należy zawsze mieć przy sobie zestaw do naprawy awaryjne. Polecamy dobre multi tool jak również zestaw naprawczy opon i butelkę wody.

Rodzaje Racing

Istnieje kilka różnych rodzajów wyścigów. Możesz spróbować je wszystkie, albo skupić się na jednym rodzaju. Rzućmy okiem na opcje:

Cross-Country:

Najczęstszym rodzajem wyścigu, cross-country (XC lub) wyścig jest bezpośrednia konkurencja, gdzie zawodnicy nabierają wstępnie zbudowane szlaku lub ścieżki.
Artykuł napisany przez: